Optreden SIVO Odoorn


Verslag optreden   SIVO Odoorn.


Op donderdag  4 augustus 2011 zijn we met 8 paar dansers en drie muzikanten, per bus van Ter Doest, naar het SIVO festival te Odoorn in Drente geweest. Dit is een groot internationaal Festival, wat jaarlijks wordt georganiseerd.
In totaal waren er 600 dansers, waaronder groepen uit Brazilië, Rusland, India en China. ( zie ook: sivo odoorn)
We worden ontvangen in de school, waar we koffie met een plak koek of krentewegge krijgen. Doordat het eerste optreden buiten is, en we geen  geluidsapparatuur hebben, komt de prima voorbereide presentatie van Sandra niet geheel uit de verf.
Het volgende optreden in de grote Galatent slaat beter aan. We verzorgen hier een optreden van 20 minuten, waarbij de presentatie wordt gedaan door iemand van de organisatie. Er is veel publiek en de mensen zijn heel enthousiast. We krijgen dan ook een staande ovatie als we de zonnebloem dansen. Dit geeft ons een geweldige kick. De avond wordt volgemaakt met het onderhouden van contacten, en het  kijken naar wat andere groepen. Het is erg gezellig in de tent, waarna we om 23 uur weer huiswaarts keren.
Het was een geweldig optreden, iedereen was vol lof en we hebben ons als vereniging goed gepromoot.